Som Sisa

Volám sa Silvia Boorová, som čerstvou absolventkou FMK UCM v Trnave. S grafikou, marketingom či maľovaním som začala práve na tejto škole. Až po 4.ročník som netušila, akým smerom sa chcem uberať. Potom prišlo pár školských projektov (a skvelých profesorov), ktoré mi pomohli zúžiť okruh vecí, aké rada robím najmä na grafiku a maľovanie.

Ako som sa dostala k tomu, čo robím

Za moje prvé kroky v grafike, v PS, AI, online marketingu je zodpovedný Peter Murár. Z jeho hodín mám toľko info z odboru, praxe, motivácie, že mu budem ešte dlho vďačná. Vďaka nemu som zistila, čo ma baví a čo chcem robiť. Ďalším dôležitým je Martin Klementis, ktorý mi poskytol parádne feedbacky a vnukol mi myšlienku venovať sa „ženskej grafike“. Na základe toho som sa nedávno pustila do maľovania, tvorby pozvánok, oznámení a ďalších.  Tieto práce nájdete na sisine.sk.

Grafika

Nie som odborník, nie som guru ani iný podobný hrdina. Len milujem ten pocit, keď vyrobím niečo, čo sa páči ostatným ľuďom a môžem ich tak potešiť a naplniť ich predstavy. Maľovanie a grafika sú moje obľúbené.

ProFighters

Začiatky mojej práce boli práve v tejto firme. Tu som sa reálne prvýkrát stretla so správou fanpage, s rôznou grafikou, od produktových bannerov, cez logá pre rôzne gymy, plagáty na akcie, návrhy tričiek… Pre mňa dobrý odrazový mostík a skvelá skúsenosť.

Čo ma motivuje

Motivácia je všade a je jej veľa, často sledujem a obdivujem pekné a kvalitné práce grafikov, dosť ma to inšpiruje, rovnako ako aj obalový dizajn.. Viem, že nikdy nebudem robiť veľké veci, pokiaľ nezačnem malými. Ja malými začínam. Inak mám rada tento citát:

„Strieľaj na mesiac. Aj keď netrafíš, skončíš medzi hviezdami.“

Čo ešte

Teraz som sa našla najmä v spracovaní oznámení na svadby či rôzne iné akcie. Mám rada jednoduchosť, jemnosť, čo sa do nich snažím vkladať. Nebránim sa však akejkoľvek inej výzve, grafika a marketing sú mi veľmi blízke, takže rada pracujem na rôznych projektoch, ktoré ma niečim obohatia a posunú vpred 🙂